Список форумов aviv7.com

Форум  в Израиле на русском языке         aviv7.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
ПОМОГАЛКА ДЛЯ ИГРЫ В ГОРОДА                    ПОМОГАЛКА ДЛЯ СМАЙЛОВ
ракевет

Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Мэнди Сафади

СообщениеДобавлено: Ср Апр 02, 2008 8:07 am    Заголовок сообщения: ракевет Ответить с цитатой

תושבים יקרים, רוצה להודות לכל מי שחתם על המכתב לשר התחבורה שאול מופז בעניין תחנת הרכבת בגני אביב.
לאחר שקיבלתי את רשימת החותמים על המכתב העברתי אותו לשר התחבורה שאול מופז ואני מקווה שנקבל מענה על המכתב.
בעשור האחרון ניהלנו בגני אביב מאבק עיקש למען הקמתה של התחנה המובטחת בגני אביב, רבים מתושבי השכונה נענו לקריאה לשגר מכתבים לשר התחבורה ובעקבות מאות המכתבים שנשלחו הצלחנו להביא את שר התחבורה להקצות תקציב להקמת תחנת הרכבת, והיום כפי שנודע לי ישנו ויכוח בין הקבלן לרכבת ישראל, והדבר גורם לעיקובים בסיום העבודה ותחילת הפעלתה של תחנת הרכבת בגני אביב, ואנו נאלצים שוב להיאבק למען פתיחתה של התחנה.
באחת השיחות שלי עם הקבלן ביקש לסייע לו בקבלת טופס 4 (טופס אכלוס) אך לאחר בדיקה התברר שאם יונפק טופס 4 לפני שעבודות הגימור יסתיימו נישאר בלי עבודות גימור וגינון כנדרש, ואותו מקרה שהיה עם חברת מגדלי הזוהר עלול לחזור גם כאן, ונישאר עם תחנה לא גמורה ולא מטופחת כנדרש, לכן נמנעתי מלפעול למען הקבלן והעדפתי את האינטרס הציבורי של תושבי גני אביב.
אני קורא מכאן לכל תושבי השכונה להגיע ביום שישי 4/4 בשעה 12 למתחם תחנת הרכבת שם נביע את מחאתנו על הסחבת ונתלה שלטים במקום הקוראים לקבלן ולרכבת ישראל להגיע בהקדם האפשרי להסדר שיביא לסיום העבודות בתחנה ולפתיחתה לרווחת התושבים.

מנדי ספדי. 0523255007
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Nova

СообщениеДобавлено: Чт Апр 03, 2008 9:13 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В пятницу в 12:00 возле станции?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов aviv7.com -> Ганей Авив Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: